O NAS

Witamy w serwisie Mercedes Serwis Dla Państwa udoskonalamy wachlarz naszych usług od 2002 roku. Naszym wyróĹźnikiem wśród innych warsztatów samochodowych, jest profesjonalna obsługa, szybki czas realizacji oraz współpraca ze światowymi liderami na rynku usług dla motoryzacji.
Od 2009 roku Bosch Service. Naszym najwaĹźniejszym osiągnięciem jest grupa zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych jak równieĹź flotowych.

Na najwyĹźszą jakość usługi składaja się nie tylko najnowocześniejszy sprzęt i urządzenia jak równieĹź dobrze wyszkolona kadra pracownicza z długoletnim doświadczeniem. Do napraw pojazdów uĹźywamy części oryginalnych lub części zamiennych pochodzących od sprawdzonych producentów. Przed przystąpieniem do naprawy wyceniamy koszt usługi i czas realizacji o czym jesteście Państwo informowani.

MoĹźemy równieĹź pochwalić się, iĹź posiadamy specjalistyczny sprzęt do diagnostyki samochodów marek takich jak Mercedes, BMW, Volkswagen, Renault, Peugeot, FIAT, KIA, Ford, Mazda, Citroen, Audi, Hyundai, Volvo, Seat, Skoda, Smart, Toyota, Nissan,i wiele innych.

Jesteśmy postrzegani jako solidny warsztat samochodowy gdyĹź zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych mechaników.

Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych z Tarnowskich Gór, Radzionkowa, Bytomia i Piekar Śląskich do korzystania z naszych usług. Dla stałych klientów, zawsze oferujemy ciekawe promocje.

 P.H.U. ZUBER
ul. Kopalniana 66
42-605 Tarnowskie Góry - Bobrowniki

tel./fax (32) 380 91 49
tel. kom. 603 472 466
e-mail: zuber@zuberauto.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 7:00-17:00
Sobota 7:00-14:00

 

 strony internetowe : www.silesiastudio.pl